| Gtin | 4041431047871 |
| Leverantör | Fertigung |
| Förpackning | SB |
| Nettovikt | 50 g |
| Bruttovikt | 72 g |
| Katalogkategori | 07 vatten |
| Storlek Generell | FRÅN 61 |
| Tillverkarens Nummer | 8172.06.00 |
| Förpackningsstorlek Största Storlek | 17,7 cm |
| Förpackningsstorlek Minsta Storlek | 7,7 cm |
| Förpackningsstorlek Medium Storlek | 16,1 cm |
| Artikelnummer Från Leverantören | 300/281-1 |
Write Your Own Review