Reich Lock vattentank DIN 96 med packning
164,00 kr
SKU
300/012-1
med tätning och skruvring, utan pip
Med tätning, utan genomföring
| Gtin | 4037911330274 |
| Leverantör | Reich GmbH |
| Mått Höjd | 39 |
| Nettovikt | 55 g |
| Bruttovikt | 55 g |
| Katalogkategori | 07 vatten |
| Storlek Generell | FRÅN 96 |
| Tillverkarens Nummer | 533-0700 |
| Dimensioner Diameter | 105 |
| Förpackningsstorlek Största Storlek | 19,1 cm |
| Förpackningsstorlek Minsta Storlek | 5,6 cm |
| Förpackningsstorlek Medium Storlek | 12,3 cm |
Write Your Own Review