Skruvanslutning 3/4"
SKU
G#1133
på båda sidor 3/4 "anslutning
på båda sidor 3/4 "anslutning
| Gtin | 4041431055197 |
| Färg | vit |
| Material | PP polypropen |
| Leverantör | Fertigung |
| Förpackning | SB |
| Nettovikt | 23 g |
| Bruttovikt | 34 g |
| Katalogkategori | 07 vatten |
| Tillverkarens Nummer | 24222 |
| Förpackningsstorlek Största Storlek | 17 cm |
| Förpackningsstorlek Minsta Storlek | 4 cm |
| Förpackningsstorlek Medium Storlek | 12 cm |
| Artikelnummer Från Leverantören | 300/290-1 |
Write Your Own Review