Utloppsventil hörn
SKU
G#2651
Med utvändig gänga, dräneringsmunstycke, mutter och tätning, upp till max. 100 ° C och max. 6 bar.
Med utvändig gänga, dräneringsmunstycke, mutter och tätning
| Gtin | 4041431055159 |
| Material | PP polypropen |
| Leverantör | Fertigung |
| Förpackning | SB |
| Nettovikt | 75 g |
| Bruttovikt | 92 g |
| Katalogkategori | 07 vatten |
| Storlek Generell | ¾" |
| Tillverkarens Nummer | 24209 |
| Förpackningsstorlek Största Storlek | 17,7 cm |
| Förpackningsstorlek Minsta Storlek | 4,9 cm |
| Förpackningsstorlek Medium Storlek | 12,3 cm |
| Artikelnummer Från Leverantören | 300/287-1 |
Write Your Own Review