Wigo soltak för Rolli Plus

SKU
G#1631

Soltaket, som helt består av Airtex-tyg, är det perfekta komplementet till Wigo-markisen Rolli Plus. Den dras in i markens främre rör. Med ett djup på 2,4 m erbjuder soltaket möjlighet till tillräcklig skugga för en trevlig semester.

leveransen omfattar:
Tak, 3 uppställningsstänger (19 mm stål), dubbelrörsprofil, spännmaterial.

Längd :
Grupperade produktartiklar
Produktnamn Antal
Soltak för Rolli Plus, Längd 3,9 m

Artikelnummer 93 855

3 839,00 kr

Wigo Soltak för Rolli Plus

Upptäck den perfekta lösningen för att njuta av skugga och komfort under dina utomhusäventyr med Wigo soltak för Rolli Plus. Detta innovativa soltak är designat för att passa din Rolli Plus perfekt och erbjuder ett extra lager av skydd mot solens strålar.

Med Wigo soltak för Rolli Plus kan du enkelt förbättra din campingupplevelse och skapa en inbjudande utomhusmiljö där du kan koppla av och njuta av naturen. Soltaket är enkelt att montera och ger en stabil och pålitlig skyddsyta.

Detta soltak är ett måste för alla som älskar att spendera tid utomhus. Det är utformat med användarvänlighet i åtanke och garanterar att du får ut det mesta av dina utomhusaktiviteter, oavsett om du är på camping, picknick eller bara njuter av en dag i trädgården.

Storlek 5
Längd 3,9 m
Vikt 3 kg
Storlek 6
Längd 4,1 m
Vikt 4 kg
Storlek 7/7b
Längd 4,35 m
Vikt 5 kg
Storlek 8/8b
Längd 4,7 m
Vikt 6 kg
Storlek 9/9b
Längd 5 m
Vikt 7 kg
Storlek 10 / 10b
Längd 5,35 m
Vikt 9 kg
Storlek 11 / 11b
Längd 5,8 m
Vikt 11 kg
Storlek 12
Längd 6 m
Vikt 12 kg
Storlek 13
Längd 6,45 m
Vikt 13 kg
Storlek 14
Längd 6,9 m
Vikt 14 kg
Storlek 15
Längd 7,1 m
Vikt 15 kg
Write Your Own Review
Du recenserar:Wigo soltak för Rolli Plus
© 2024 Campweb. All Rights Reserved