Truma Aventa Adapter 12 Volt för ledbelysning
För att ansluta Aventas luftfördelare LED-atmosfärsbelysning till 12 V-fordonets elektriska system.
Truma Aventa Adapter 12 Volt för ledbelysning
Truma Aventa Adapter 12 Volt för ledbelysning är en smart lösning för att integrera effektiv och energisnål belysning i ditt fordon. Denna adapter är speciellt utformad för att fungera med Truma Aventa-system och möjliggör enkel anslutning av LED-belysning. Perfekt för husbilar och husvagnar där strömförsörjning från 12 Volt är standard.
Med denna adapter kan du njuta av en behaglig och jämn belysning, vilket bidrar till en trevligare atmosfär i ditt fordon. Installationen är enkel och kräver minimal teknisk kunskap, vilket gör det lätt för alla att uppgradera sin belysning.
Truma Aventa Adapter 12 Volt för ledbelysning är en pålitlig komponent som garanterar långvarig användning och effektiv prestanda. Utformad för att möta höga kvalitetsstandarder, erbjuder denna adapter en säker och stabil lösning för dina belysningsbehov.
Ge ditt fordon den moderna och funktionella belysning det förtjänar med Truma Aventa Adapter 12 Volt för ledbelysning.
| Artikelnummer Från Leverantören | 40091-33000 |
| Bruttovikt | 100 g |
| För Typ | Truma Aventa |
| Gtin | 4052816013657 |
| Tillverkarens Nummer | 40091-33000 |
| Katalogkategori | 12 luftkonditioneringsapparater |
| Leverantör | Truma |
| Nettovikt | 100 g |
| Förpackningsstorlek Största Storlek | 25 cm |
| Förpackningsstorlek Minsta Storlek | 1 cm |
| Förpackningsstorlek Medium Storlek | 2 cm |